Skip to main content Skip to search

Рішення BAS

Рішення BAS

Володіти об’єктивною інформацією можливо лише при розумному впровадженні в управлінський процес ІТ-технологій. Програмний комплекс BAS є одним із успішних інструментів, застосовуючи які вдається створювати бази, зберігати великі обсяги інформації, здійснювати глибокий аналіз, робити розрахунки з максимальною швидкістю. Все це сприяє вивільненню робочого часу, який може бути витрачений на вирішення інших виробничих задач.

Управління торгівлею — програмний продукт для ефективного ведення управлінського й оперативного обліку торгівельних підприємств, що здійснюють роздрібну, оптову, оптово-роздрібну торгівлю. Функціональні можливості програмного продукту дозволяють в автоматичному режиме проводити аналіз, здійснювати планування ведення торгових операцій, вирішувати в оперативному режимі поточні задачі.

Завдяки наявності сучасної програми вдається підвищити ефективність прийняття управлінських рішень, забезпечити успішність ведення повного циклу торгового процесу.

Роздрібна торгівля — універсальний програмний продукт, який дозволяє ефективно автоматизувати бізнес-процеси торгівельних точок (магазинів), самостійних, або таких, які є частинами розподіленої торгівельної мережі. Функціональні можливості програмного продукту дозволяють в автоматичному режимі проводити облік товарних запасів на складах магазинів та грошових ресурсів у касах магазинів, а також використовуватись в якості робочого місця касира.

Програмний продукт Бухгалтерія.ПРОФ доволяє автоматизувати процес ведення бухгалтерського та податкового обліку, формування регламентованої законодавством звітності чітко у відповідності до діючого законодавства України.

З Бухгалтерія.ПРОФ значно спрощується складання звітності у контролюючі органи. Програма орієнтована на будь-які установи, організації та підприємства, що зійснюють будь-яку комерційну діяльність.

Програма дозволяє складати звіти, направляти їх у відповідні органи, нараховувати заробітну плату, керувати людськими ресурсами, здійснювати перспективне планування. Наявність програми BAS на підприємстві – це основа для успішного старту, ефективного його розвитку, запорука комфортної і результативної праці співробітників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: