Skip to main content Skip to search

Продукти 1С:Підприємство

Продукти 1С:Підприємство

Програма 1С:Підприємство є популярним програмним продуктом. Вперше на ринок 1С:Підприємство вийшла в момент тотальної комп’ютеризації підприємств. Проте з того часу програма 1С:Підприємство не лише не втратила своєї популярності, але навпаки, ще міцніше почала тримати свої лідерські позиції.

Наша компанія Укрзвіт пропонує підприємствам, організаціям, установам придбати 1С:Підприємство. Програмний продукт постійно видозмінюється, удосконалюється, враховуючи будь-які зміни в законодавчій базі.

Бухгалтерія 8 — програмний продукт, що дозволяє автоматизувати процес ведення податкового і бухгалтерского обліку у чіткій  відповідності до діючого законодавства України.

За допомогою програми 1С:Підприємство значно спрощується процес складання звітів для різноманітних контролюючих інстанцій. Програмний продукт орієнтовано на широке коло споживачів (установи, організації, підприємства — незалежно від форми оподаткування та їх основного виду діяльності).

Управління торговим підприємством — універсальний програмний продукт, який забезпечує комплексну автоматизацію всіх процесів підприємства, яке здійснює будь-яку комерційну діяльність. За допомогою такого інструменту вдається забезпечити ефективне функціонування підприємства, створити основу для успішного розвитку сучасної компанії.

Програмний продукт Управління торговим підприємством є полегшеним варіантом програми 1С:Підприємство.

Программный продукт Зарплата і управління персоналом являє собою комплексне і ефективне рішення для ведення кадрової політики на будь-яких підприємствах, в установах і компаніях незалежно від сфери діяльності.

Програма забезпечує підвищення результативності кадрової роботи. Такий потужний інструментарій дозволяє оптимізувати роботу не лише бухгалтерії і кадрової служби, але й інших структурних підрозділів, що забезпечують вирішення кадрових задач.

Сучасна програма Управління виробничим підприємством — це професійний інструмент, що дозволяє оптимізувати облік господарської і фінансової діяльності на підприємствах будь-якої галузі. При створенні програми розробниками було враховано міжнародні методики управління корпораціями і підприємствами. Також програмний продукт дозволяє вести облік значної кількості співробітників, загальна чисельність яких може сягати сотні тисяч.

Фінансова і господарська діяльність всіх відділів підприємства після встановлення програмного продукту стає наглядною, контрольованою і керованою, оскільки результат їх діяльності відображається в єдиній інформаційній базі. Доступ до бази даних мають лише співробітники, які надано відповідні права.

Аби процес використання програми був приємним і корисним, важливо 1С:Підприємство придбати виключно ліцензійний варіант. Програму захищено авторським правом, тому придбання програмного продукту без ліцензії не дозволяє використовувати її в повному обсязі, доведеться стикатись з фактами технічного збою й іншими проблемами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: