Skip to main content Skip to search

Електронний документообіг

Рішення для електронного документообігу

Не може існувати одного рішення, що однаково добре підходить усім підприємствам. Тому розробник Linkos Group створив ряд програмних продуктів, кожен з яких відповідає специфічним потребам компаній різного масштабу.

FlyDoc — підсистема, яка розроблена для 1С:Підприємство. Флайдок надає можливість здійснювати обмін електронними документами, які створюються в програмі. При цьому не потрібне допоміжне програмне забезпечення. Обмін даними виконується безпосередньо з програми 1С:Підприємство.

FlyDoc – програма для обміну первинними документами між ФОП і юридичними особами. За її допомогою суб’єкти підприємництва обмінюються довідками, накладними, ордерами й т.і.

FREDO — унікальний в своєму роді програмний модуль для 1С:Підприємство, який дозволяє компаніям здавати їх звітність в електронному вигляді.

Погодьтеся, що багатьом з нас вже несила відвідувати контролюючі органи з пачками документів, вичікувати в них черги з надією встигнути все зробити до закінчення і т.і. Зараз цього робити зовсім не треба, достатньо встановити на підприємстві FREDO Звіт і процес формування й відправки звітності моментально спрощується.

Важливо, що всі ці рішення сумісні. тобто ви можете обмінюватись документами з усіма контрагентами, які використовують будь-яке з них, незалежно від того, що саме оберете ви. Обмін реалізується через платформу “ПТАХ”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: