Skip to main content Skip to search

Блог / Акції

Переваги і недоліки захищеного носія КЕП (ЕЦП)

Окремі категорії користувачів АЦСК згідно вимог законодавства повинні мати в наявності захищений носій особистих ключів.

В якості носія КЕП (ЕЦП) може виступати будь-який накопичувач, на який технічно можливо записати зашифровані метадані. Проте з метою забезпечення збереження персональних даних використовують не прості флеш-накопичувачі, які піддаються зламу, а спеціальний захищений носій ЕЦП у вигляді:

  • смарт-карти;
  • eToken.

Найбільш розповсюдженим і надійним варіантом є USB-токен, який дозволяє працювати на будь-якому пристрої, яке має USB-порт.

Read more

Електронний підпис (ЕП)

Кваліфікований електронний підпис (КЕП) є одним з невід’ємних реквізитів документу, створеного в електронному вигляді. Він підтверджує юридичний статус такого документу.

КЕП генерується з використанням криптографічного методу шифрування. Як наслідок, створюється цифровий шифр, який супроводжується ключами, які забезпечують шифрування і дешифрування даних.

Read more

Програма 1C:Підприємство – ефективний інструмент сучасного підприємства

В сучасних реаліях складно знайти підприємство, яке не використовує програму 1C:Підприємство. Сучасні керівники розглядають таке програмне забезпечення як ефективний інструмент, за допомогою якого можливо максимально результативно здійснювати управління компанією, підприємством.

1C:Підприємство програма дозволяє систематизувати всю інформацію щодо діяльності підприємства, структурувати первинну документацію, економічні та фінансові звіти.

 

Основне призначення

 

Прискорити процес обробки первинної документації, безпомилково і швидко проводити розрахунок заробітної плати, вести облік активів – це не просто бажання сучасних керівників підприємств Правого берега. Це справжні реалії тих, хто в нашій компанії «Укрзвіт» вже встиг придбати 1C:Підприємство.

Read more

1C:Підприємство – потужний програмний комплекс

Потужний програмний комплекс 1C:Підприємство здатний значно спростити окремі процеси діяльності підприємства, організації, установи. 1C:Підприємство програма забезпечує ведення ефективного контролю продажів, послуг, виконання інших виробничих задач.

Придбавши систему 1C:Підприємство, керівник забезпечує автоматизацію багатьох процесів, знижуючи навантаження на персонал, а також збільшуючи результативність діяльності всього підприємства.

 

Навіщо потрібна програма

 

Компанія «Укрзвіт» надає можливість придбати 1C:Підприємство (ліцензовану програму). За наявності такої програми вдається структурувати дані компанії, дозволити вести точний і детальний облік діяльності всіх процесів.

Read more

Переваги 1C:Підприємство

1C:Підприємство – унікальна система, спрямована як на керівників, спеціалістів підприємств, так і приватних осіб. Система дозволяє автоматизувати процес ведення обліку, зберігання даних. програмний продукт є унікальним інструментом, використовуючи який вдається ефективно керувати підприємствами, організаціями незалежно від форм власності і видів діяльності.

 

Основи функціонування програми

 

1C:Підприємство програма складається з двох основних частин:

  • технологічної платформи;
  • конфігурацій (прикладних рішень), розроблених спеціально для певної платформи.

Для роботи в системі обирається один із прийнятних режимів.

Конфігуратор – це програмне середовище, поле діяльності для розробників, перед якими стоять задачі удосконалити функціонування програмного продукту, протестувати працездатність, знайти і виправити помилки, зробити резервні копії.

Read more

Функціональні можливості програми 1С:Підприємство

1C:Підприємство – унікальний програмний продукт, який є без сумніву лідером серед вітчизняного софту, орієнтованого для використання на підприємствах. в установах, організаціях.

 

Призначення 1C:Підприємство

 

Програма 1C:Підприємство є корисним і багатофункціональним програмним інструментом.

Забезпечення коректної сумісності корисних програмних продуктів, які забезпечують ведення обліку суб’єктів різних форм господарської діяльності – головне функціональне призначення 1C:Підприємство програми.

Наша компанія «Укрзвіт» пропонує придбати 1С:Підприємство, до складу якої входять прикладні рішення, що забезпечують ефективне ведення фінансової звітності.

Read more

Унікальний програмний продукт для бухгалтерії

«1C:Підприємство» – унікальний програмний продукт, що призначений для автоматизації діяльності підприємств, установ, організацій. За наявності такої програми набагато простіше приймати рішення, спираючись на результати звітів, які формуються швидко, безпомилково в електронному вигляді.

 

Функціональне призначення програми

 

1С:Підприємство програма складається з двох частин:

  • платформа;
  • прикладне рішення.

Безпосередньо 1С:Підприємство є платформою. Спершу саме вона інсталюється на комп’ютер.

Прикладне рішення – комплект файлів, що забезпечують коректне ведення визначеного виду обліку, а також складання і ведення інформаційної бази.

Read more

АКЦІЯ 1С:Підприємство “ПОДАРУНКОВІ ГОДИНИ”

УВАГА!

Придбавши 5 годин консультацій по роботі з програмою 1С:Підприємство Ви отримуєте
1 годину в ПОДАРУНОК!

А при купівлі 10 годин консультацій по роботі з програмою 1С:Підприємство Ви отримаєте аж
3 години в ПОДАРУНОК!

Read more

Програма 1С:Підприємство – запорука успіху сучасного підприємства

Успіх будь-якого сучасного підприємства залежить від своєчасного прийняття управлінських рішень. Ефективність подальшої діяльності залежить від того, наскільки такі рішення керівництва адаптовані під конкретну ситуацію на підприємстві.

 

Популярність програми 1C:Підприємство

 

Володіти об’єктивною інформацією можливо лише при розумному впровадженні в управлінський процес ІТ-технологій. Програмний комплекс 1С:Підприємство є одним із успішних інструментів, застосовуючи які вдається створювати бази, зберігати великі обсяги інформації, здійснювати глибокий аналіз, робити розрахунки з максимальною швидкістю. Все це сприяє вивільненню робочого часу, який може бути витрачений на вирішення інших виробничих задач.

Програма 1С:Підприємство є популярним програмним продуктом. Вперше на ринок 1С:Підприємство вийшла в момент тотальної комп’ютеризації підприємств. Проте з того часу програма 1С:Підприємство не лише не втратила своєї популярності, але навпаки, ще міцніше почала тримати свої лідерські позиції.

Read more

Як перейти на 1С:Підприємство 8

 

Актуальність переходу з версії 7.7 на «1С:Підприємство 8»

 

Платформа 1С:Підприємство є найбільш популярним і зручним програмним забезпеченням для організації роботи бухгалтерів, спеціалістів з продажу та фінансистів в Україні.

Навесні 1999 року на ринок вийшла версія 7.7, яка стала справжнім хітом в сегменті програм для автоматизації бухгалтерського обліку на підприємствах усіх сфер діяльності. Головними перевагами цієї платформи є простота програмування, прийнятна вартість типових рішень, відсутність значних вимог до технічної бази компанії (комп’ютерів та серверів).

Але законодавство в галузі бухгалтерського обліку й контролю в Україні одне з найдинамічніших та таких, що швидко змінюється. Нові вимоги до операційного контролю, введення норм МСФО і нових форм звітності зробили програми на базі платформи 7.7 неактуальними. Дана платформа не підтримується розробниками з 2003 року. Тому відсутня можливість реалізувати нові вимоги законодавства і більшу частину нових звітів бухгалтери мають заповнювати вручну, що створює проблеми у швидкості ведення обліку і є причиною частих помилок.

Read more

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: