Успіх будь-якого сучасного підприємства залежить від своєчасного прийняття управлінських рішень. Ефективність подальшої діяльності залежить від того, наскільки такі рішення керівництва адаптовані під конкретну ситуацію на підприємстві.

 

Популярність програми 1C:Підприємство

 

Володіти об’єктивною інформацією можливо лише при розумному впровадженні в управлінський процес ІТ-технологій. Програмний комплекс 1С:Підприємство є одним із успішних інструментів, застосовуючи які вдається створювати бази, зберігати великі обсяги інформації, здійснювати глибокий аналіз, робити розрахунки з максимальною швидкістю. Все це сприяє вивільненню робочого часу, який може бути витрачений на вирішення інших виробничих задач.

Програма 1С:Підприємство є популярним програмним продуктом. Вперше на ринок 1С:Підприємство вийшла в момент тотальної комп’ютеризації підприємств. Проте з того часу програма 1С:Підприємство не лише не втратила своєї популярності, але навпаки, ще міцніше почала тримати свої лідерські позиції.

Наша компанія «Укрзвіт» пропонує підприємствам, організаціям, установам Вишгорода придбати 1С:Підприємство. Програмний продукт постійно видозмінюється, удосконалюється, враховуючи будь-які зміни в законодавчій базі.

Популярність програми обумовлена ще й тим, що вона:

  • легко інсталюється;
  • проста у використанні.

Аби процес використання програми був приємним і корисним, важливо 1С:Підприємство придбати виключно ліцензійний варіант. Програму захищено авторським правом, тому придбання програмного продукту без ліцензії не дозволяє використовувати її в повному обсязі, доведеться стикатись з фактами технічного збою й іншими проблемами.

 

Призначення програми

 

1C:Підприємство – одна з програм, функціонал яких спрямований на ведення документообігу. Вигідною перевагою програми 1С:Підприємство є можливість підлаштовувати функціонал під особливості діяльності конкретного підприємства, організації, установи.

Спочатку програму було створено в якості інструментарію для бухгалтерів. Надалі функціонал було значно розширено. Підприємствам Вишгорода надається можливість придбати оновлену версію програми, яка полегшить роботу керівників підприємств, бухгалтерів, працівників кадрової служби, співробітників складських приміщень.

Систему можна встановлювати в локальній мережі, аби всі співробітники мали змогу її використовувати відповідно до свого основного функціоналу. Також система може бути встановлена в хмарі. В такому випадку користуватися нею можна за допомогою веб-браузеру.

Програма дозволяє складати звіти, направляти їх у відповідні органи, нараховувати заробітну плату, керувати людськими ресурсами, здійснювати перспективне планування. Наявність програми 1С:Підприємство на підприємстві – це основа для успішного старту, ефективного його розвитку, запорука комфортної і результативної праці співробітників.

 

На будь-які ваші питання ви завжди знайдете відповідь за телефоном: 044 223 57 97

Прайс 1С:Підприємство

Замовити рахунок у менеджера

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.