1C:Підприємство – унікальна система, спрямована як на керівників, спеціалістів підприємств, так і приватних осіб. Система дозволяє автоматизувати процес ведення обліку, зберігання даних. програмний продукт є унікальним інструментом, використовуючи який вдається ефективно керувати підприємствами, організаціями незалежно від форм власності і видів діяльності.

 

Основи функціонування програми

 

1C:Підприємство програма складається з двох основних частин:

  • технологічної платформи;
  • конфігурацій (прикладних рішень), розроблених спеціально для певної платформи.

Для роботи в системі обирається один із прийнятних режимів.

Конфігуратор – це програмне середовище, поле діяльності для розробників, перед якими стоять задачі удосконалити функціонування програмного продукту, протестувати працездатність, знайти і виправити помилки, зробити резервні копії.

1C:Підприємство – це вже середовище, в якому працюють бухгалтери, кадровики, інші користувачі. Для них першочерговою задачею є внесення повної інформації в базу даних. На підставі внесеної інформації співробітники мають можливість швидко і безпомилково складати звіти, формувати таблиці з даними.

Клієнтам надається можливість обрати оптимальний варіант конфігурації програми.. Від такого вибору залежить функціонал придбаного програмного продукту.

Зокрема, компанія «Укрзвіт» пропонує придбати 1С:Підприємство програму з такими конфігураціями:

  • комплексна автоматизація підприємств;
  • ведення фінансового обліку;
  • управління кадрами;
  • ведення бухобліку;
  • розрахунок ЗП;
  • ведення обліку в бюджетних організація.

 

Вибір програми

 

У Вишневому можливо придбати за прийнятною вартістю програму 1С:Підприємство з набором різноманітних прикладних рішень. Найбільш популярні орієнтовані на роботу бухгалтерів, спеціалістів кадрової служби, працівників торговельної мережі.

Перш, ніж 1С:Підприємство придбати у Вишневому, слід звернути увагу на функціонал програмного продукту, наявність прикладних рішень, а також на територіальну приналежність. Існує декілька версій програми 1С:Підприємство, кожна з яких може бути орієнтованою на користувачів Росії, а інша – України.

Такі програми мають істотні відмінності, оскільки розрахунок заробітної плати здійснюється по-різному, із врахуванням законодавчої бази конкретної країни.

 

Переваги програми

 

Якщо придбаний програмний продукт не відповідає вимогам підприємства, є можливість його модифікації власними силами або знайти оптимальне рішення, скориставшись послугами програмістів. Завдяки цьому користувачам 1С:Підприємство надаються безмежні можливості для розвитку встановленої на підприємстві системи.

Окрім цього, до переваг будь-якої конфігурації програмного продукту 1С:Підприємство належать:

  • обмін даними;
  • інтеграція програми з багатьма іншими програмними продуктами, створеними на базі 1С:підприємство.

Протягом багатьох років компанія вдосконалює програмний продукт, пропонує нові версії із розширеним функціоналом.

 

На будь-які ваші питання ви завжди знайдете відповідь за телефоном: 044 223 57 97

Прайс 1С:Підприємство

Замовити рахунок у менеджера

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.