В сучасних реаліях складно знайти підприємство, яке не використовує програму 1C:Підприємство. Сучасні керівники розглядають таке програмне забезпечення як ефективний інструмент, за допомогою якого можливо максимально результативно здійснювати управління компанією, підприємством.

1C:Підприємство програма дозволяє систематизувати всю інформацію щодо діяльності підприємства, структурувати первинну документацію, економічні та фінансові звіти.

 

Основне призначення

 

Прискорити процес обробки первинної документації, безпомилково і швидко проводити розрахунок заробітної плати, вести облік активів – це не просто бажання сучасних керівників підприємств Правого берега. Це справжні реалії тих, хто в нашій компанії «Укрзвіт» вже встиг придбати 1C:Підприємство.

Програма 1C:Підприємство дозволяє знизити навантаження під час виконання багатьох задач бухгалтерії. Успішність діяльності будь-якої компанії залежить від багатьох факторів. Одним із них є розрахунок податків і подання декларації в податкову службу. Процес формування звітів за наявності програми 1С:Підприємство здійснюється в автоматичному режимі. Аналогічно всі підготовлені звіти в електронному вигляді спрямовуються в контролюючі органи.

Звіти формують швидко і безпомилково, тому всі підприємства, які використовують програму 1С:Підприємство своєчасно передають звіти, виконуючи свої податкові зобов’язання.

Оскільки будь-яка затримка сплати податків може спровокувати призначення штрафів, наявність програми 1С:Підприємство розглядається як економічно вигідний інструмент.

Якщо 1С:Підприємство придбати, керівник будь-якого підприємства Правого берега зможе в оперативному режимі отримувати довільну інформацію:

 • витрати на заробітну плату;
 • рух фінансових коштів;
 • вартість активів;
 • витрати;
 • інше.

Без такого програмного забезпечення керівник може отримати таку інформацію лише після того, як його співробітники знайдуть час для обробки різних даних.

Звіти, сформовані програмою, вигідно відрізняються від тих, які складено співробітниками підприємства в ручному режимі. Програма 1C:Підприємство:

 • виключає виникнення помилок, тоді як ручна підготовка може супроводжуватися неточностями через людський фактор (поспіх, неуважність, втома);
 • забезпечує миттєве надання інформації (в ручному режимі інколи доводиться піднімати архіви, що вимагає додаткового часу).

 

Переваги 1C:Підприємство

 

Переваги програми 1C:Підприємство очевидні:

 • використовувати весь функціонал програми можуть установи і організації будь-яких форм власності;
 • програмне забезпечення встановлюється з певним набором прикладних рішень, додаткових функцій, яких потребує конкретне підприємство;
 • постійне вдосконалення версій ПЗ;
 • істотна економія часових і трудових затрат;
 • всі зміни в законодавчій базі швидко знаходять відображення в програмі, всі звіти складаються у чіткій відповідності до діючого законодавства.

Програма 1C:Підприємство – це не дань моді, а реальна потреба для сучасного підприємства, яке зацікавлене у результативності своєї діяльності.

 

На будь-які ваші питання ви завжди знайдете відповідь за телефоном: 044 223 57 97

Прайс 1С:Підприємство

Замовити рахунок у менеджера

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.