Потужний програмний комплекс 1C:Підприємство здатний значно спростити окремі процеси діяльності підприємства, організації, установи. 1C:Підприємство програма забезпечує ведення ефективного контролю продажів, послуг, виконання інших виробничих задач.

Придбавши систему 1C:Підприємство, керівник забезпечує автоматизацію багатьох процесів, знижуючи навантаження на персонал, а також збільшуючи результативність діяльності всього підприємства.

 

Навіщо потрібна програма

 

Компанія «Укрзвіт» надає можливість придбати 1C:Підприємство (ліцензовану програму). За наявності такої програми вдається структурувати дані компанії, дозволити вести точний і детальний облік діяльності всіх процесів.

Програма 1C:Підприємство виключає бюрократичну тяганину, а інтерактивний підхід до ведення багатьох бізнес-процесів дозволяє здійснити щоденні перевірки, регулювати випуск продукції, її збут.

Програмна система 1C:Підприємство дозволяє складати звіти, відправляти їх в електронному вигляді у контролюючі органи.

Якщо ви є бізнесменом, вам обов’язково потрібно 1C:Підприємство придбати. 1C:Підприємство – це найкращий інструмент ведення бізнесу. Він дозволяє:

  • враховувати будь-які деталі;
  • ефективно здійснювати планування;
  • створювати стратегії розвитку;
  • отримувати дані про слабкі позиції в компанії, своєчасно усувати будь-які проблеми, створюючи успішні умови для подальшого розквіту компанії і бізнесу.

Бизнесменам Лівого берега достатньо просто стати власником такої програми. Достатньо звернутись в компанію «Укрзвіт» і отримати найкращий інструмент для бізнесу, який дозволить вміщувати всю інформацію компанії замість утримання цілих архівів.

 

Додаткові утиліти

 

Програма складається з платформи і прикладних рішень. Прикладні рішення встановлюються лише на платформу, під яку вони були прописані. З цієї причини спочатку слід визначитись, які задачі планується вирішувати за допомогою такої програми. Лише після цього купувати програму з відповідною платформою.

Програма налаштована так, що за необхідності в неї можуть вноситись зміни, підлаштовуючись під особливості діяльності конкретного підприємства Лівого берега.

До складу програми «1С:Підприємство» входять різноманітні прикладні рішення, за допомогою яких значно розширюється функціонал системи. Найбільш популярними прикладними рішеннями є:

  • бухгалтерия;
  • зарплата персоналу;
  • управління кадрами.

Програма дозволяє виписувати накладні і рахунки-фактури, безпомилково вести їх облік:

  • матеріально-виробничих запасів;
  • банківських операцій;
  • податкової звітності.

Всі переваги програми відчуваються в процесі роботи. Завдяки багатофункціональності програма може використовуватись на підприємствах, установах різного типу власності, які здійснюють діяльність у різних сферах.

 

На будь-які ваші питання ви завжди знайдете відповідь за телефоном: 044 223 57 97

Прайс 1С:Підприємство

Замовити рахунок у менеджера

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.